بوی آلت تناسلی :

بوی آلت تناسلی : darkenareto.ir
بوی آلت تناسلی :
دستگاه تناسلی زن بنا بر فاکتورهای متعدد درونی – بیرونی میتواند بوهایی مختلف در دوره های زمانی متفاوت اختیار کند. به عنوان مثال بلافاصله بعد از استحمام معمولاً آلت تناسلی زن فاقد هر گونه بویی میباشد . پس از انجام حرکات ورزشی یا دویدن ممکن است آلت تناسلی بویی عنبرین ناشی از ترشح غدد برون ریز داشته باشد . مهبل زنی که در ایام قاعدگی قرار گرفته است بوی آهن از آن به مشام میرسد و دستگاه تناسلی که در آن قارچ رشد کرده باشد بویی چون بوی نان به خود میگیرد. بعد از انجام رابطه جنسی بوی آلت تناسلی چون بویی از وایتکس پیدا کرده و چنانجه باکتری در مهبل افزایش یافته باشد بوی ماهی از آن استشمام میشود.
به منظور رهایی از بوهای نامطلوب در ناحیه دستگاه تناسلی توصیه میشود از لباس های زیر نخی که امکان حرکت اکسیژن را بتواند مهیا سازد استفاده شود و حتی المقدور از شورت های پلاستیکی وتنگ ، شلوارهای جین چسبان استفاده نگردد. نوشیدن آب کرنبری که حاوی تاثیرات ضد باکتریایی میباشد میتواند کمک خوبی جهت سالم سازی دستگاه تناسلی به شماررود. از سویی اضافه کردن فراورده های پروبیوتیک به برنامه غذایی افراد توصیه میگردد . این فراورده ها حاوی باکتری های مفیدی میباشند که در روده ساکن شده علاوه بر اینکه از ابعادی مختلف بر سلامتی کلی بدن موثر میباشند نقش قابل توجهی نیز بر رفع عفونت های باکتریایی واژن که غالباً بدون علامت بوده یا با عفونت قارچی اشتباه میگردد دارا میباشند.( چنانچه میدانیم یکی از علل زایمان های زودرس عفونت باکتریایی میاشد که میتواند غشای اطراف جنین را تخریب و سبب زایمان زودرس گردد).
از سویی در فرایند انتخاب یک برنامه ریزی غذایی مناسب مصرف سبزیجات و میوه جات تازه توصیه میگردد در نظر باید داشت که مصرف قهوه ، مارچوبه ، چغندر ، الکل ، بروکلی ، پیاز ، سیر ، ادویه کاری و... مولد بو در این بخش از بدن زن میتوانند باشند .
در خاتمه آنکه برخی زنان حساسیت ویژه نسبت به بوی دستگاه تناسلی خود داشته با شستشوی های مکرر ، استفاده از دوش ( به منظور وارد کردن آب به محیط داخلی مهبل ) بکارگیری صابون های معطر ، زدن اسپری های خوش بو کننده و.. در صدد از بین بردن بوی آلت تناسلی خود برمیایند . قابل ذکر است که بدانیم شستشوهای زیاد با بکارگیری مواد شوینده یا اسپری های معطر موجب بر هم ریختگی میزان پی اچ( اسیدی یا قلیایی بودن ) دستگاه تناسلی شده و این امر میتواند زمینه ساز مشکلات قارچی ، عفونی و.. در بخش دستگاه تناسلی گردد . میزان پی اچ بخش واژن تقریباً عددی نزدیک به چهار میباشد که این رقم مشابه پی اچ شراب ، گوچه فرنگی ، آبچو و.. میباشد لیکن بر هم زدن این پی اچ با اقدامات فوق کار منطقی به نظر نمیرسد ، مضافاً به اینکه همیشه بوی آلت تناسلی که سالم و بدون عفونت و قارچ باشد بد و مشمئز کننده نبوده چه بسا موجب تحریک جنسی شریک جنسی گردند . بر اساس شواهد موجود ، مردان بسیاری بوی آلت تناسلی زن را طالبند و با بوییدن آن درجه برانگیختگی جنسی در آنان مضاعف میگردد.

تعداد بازید: 1249     تاریخ ثبت: 1395/02/16

پیشنهاد ما به شما