🗝فال روزانه - فال تمام ماهها 23تا29🗝

🗝فال روزانه - فال تمام ماهها 23تا29🗝 .

🍃🔮http://www.darkenareto.ir🔮🍃

🌷متوليدن فروردين🌷
🔹ميزان انرژي امروز شما 64 %
🔹ستاره شما 165 غربی (مریخ)
🔹صبور باشید
هیچ کس در یک شبانه روز با اعتماد به نفس نمی شود. ممکن است به ترس غلبه کنید اما به هدف تان نرسید، اشکالی ندارد. حتما از اشتباهات تان درس بگیرید و بار دوم آنها را تکرار نکنید. برای مثال زمانی که به درخواست افزایش حقوق تان جواب رد داده می شود برگردید و به گذشته نگاه کنید، آیا کاری بوده که به اشتباه انجام داده باشید؟
🔹غذاهاي كنسروي را زياد استفاده نكنيد.

🌷متولدين ارديبهشت🌷
🔹ميزان انرژي امروز شما 54 %
🔹ستاره شما 131 شمال (زهره)
🔹خود را با دیگران مقایسه نکنید
برای بالا بردن اعتماد به نفس باید تلاش کنید بهترین زندگی را برای خود بسازید نه اینکه زندگی برادر بزرگ تر، ورزشکاران یا هنرندانی که در تلویزیون می بینید را کپی کنید. زیرا دست بالای دست بسیار است و همیشه افرادی پیدا می شوند که در زمینه هایی از شما بهتر باشند.
🔹امشب قبل خواب با خداي خود راز و نياز كنيد.

🌷متولدين خرداد🌷
🔹ميزان انرژي شما 66 %
🔹ستاره شما 98 شمال غربي(عطارد)
🔹مراقب خودتان باشید
مرتب به حمام بروید، مسواک بزنید، نخ دندان بکشید و غذاهای خوشمزه ی سالم بخورید. همچنین برای خود وقت بگذارید.با رسیدگی به خودتان به ارزشمندی خود پی برده .به ظاهر تان برسید حتما نباید مانند برد پیت باشید تا اعتماد به نفس تان بالا باشد بلکه می توانید با حمام کردن، مسواک زدن روزانه و پوشیدن لباس های مناسب، شخصیت تان را به خود و دیگران نشان دهید.
🔹بعد از صرف غذا نخ دندان بكشيد.

🌷متولدين تير🌷
🔹ميزان انرژي شما 57%
🔹ستاره شما 104 غربی (ماه)
🔹شکرگذار باشید
اغلب ریشه ی اعتماد به نفس پایین، فکر کردن به نداشته هاست. لیستی از داشته های تان بنویسید و هر روز یک مورد را به آن اضافه کنید. نهایتا روزانه برای آنها شکرگزار باشید. این داشته ها می تواند از دارایی و دوستان گرفته تا سلامتی و یک حس خوب باشد.
🔹شربت بهارنارنج را حتما استفاده كنيد.


🌷متولدين مرداد🌷
🔹ميزان انرژي امروز شما 62%
🔹ستاره شما درجه 61^ شمالی (خورشید)
🔹قرار نیست همه چیز عالی باشد
این حقیقت است و اگر آن را قبول نکنید و بخواهید همه چیز به بهترین شکل ممکن انجام شود، هرگز از موقعیت خود راضی نخواهید بود و هیچ وقت شاد نخواهید بود، متعاقبا اعتماد به نفس تان نیز پایین می آید.
🔹موسير خواص بسيار بالايي دارد.

🌷متولدين شهريور 🌷
🔹ميزان انرژي شما 55%
🔹ستاره شما 75^ شمالی (ولکان)
🔹از اشتباهات تان درس بگیرید
هیچ کس عالی نیست. حتی بهترین افراد نیز عیب هایی دارند. مهم این است که بدانید چه اشتباهی کرده اید و چرا؟ آیا به دلیل وجود کسی بوده که همراهی تان کرده یا نصیحت مناسبی دریافت نکردید و…؟شاید در رابطه ای شکست خورده یا از کار اخراج شده باشید، مهم این است که از آن درس گرفته و دیگر اشتباه تان را تکرار نکنید.
🔹براي كاهش التهابات پوستي از ماست بيشتر استفاده كنيد.

🍃🔮فال شبانه 22 بهمن🔮🍃

🌷متوليدن مهر🌷
🔹ميزان انرژي امروز شما 59 %
🔹ستاره شما 43 غربی (ونوس)
🔹ترس خود را بپذیرید
برخی فکر می کنند افراد با اعتماد به نفس اصلا نمی ترسند. اشتباه است. زیرا ترس معقول نشان دهنده ی رشد فکری است. صحبت کردن در عموم، آشنا شدن با غریبه ها یا درخواست افزایش حقوق می توانند مثال هایی از ترس باشند.
🔹قبل خواب دوش آب گرم بگيريد.

🌷متولدين آبان🌷
🔹ميزان انرژي امروز شما 62 %
🔹ستاره شما 99 شمال (پلوتو)
🔹در آیینه به خود لبخند بزنید
تحقیقاتی در مورد «تئوری بازخورد صورت» انجام شده که در آن اثرات مثبتی که فرد با لبخند زدن در آینه در مغز ایجاد می کند، به وضوح آمده است. هر روز در آیینه به خود نگاه کنید و لبخند بزنید تا شادتر از قبل شوید. خود را همان طوری که هستید بپذیرید و بدانید با این کار اعتماد به نفس تان بیشتر از همیشه می شود.
🔹تا جايي كه ميتوانيد ازمصرف نمك بپرهيزيد.

🌷متولدين آذر🌷
🔹ميزان انرژي شما 52 %
🔹ستاره شما 192 شمال غربی(مشتري)
🔹تعاریف دیگران را با گشاده رویی بپذیرید
کسانی که اعتماد به نفس پایینی دارند از تعاریف خوش شان نمی آید. آنها فکر می کنند گوینده یا دروغگو است یا اشتباه می کند. در مقابل کسانی نیز وجود دارند که به خاطر غرور منفی، به هنگام شنیدن تعرف خوبی شان، با سردی رفتار می کنند. بهترین رفتاری که در اعتماد به نفس شما اثر گذار است بدین صورت است:
🔹شكر عامل اصلي چاقي شماست.

🌷متولدين دي🌷
🔹ميزان انرژي شما 56%
🔹ستاره شما 203 غربی (زحل)
🔹به خود افتخار کنید
از یک سو باید به استعداد های خود افتخار کنید و از سوی دیگر خودسازی کنید. شاید متوجه خیلی از مهارت های خود نباشد از این رو پیشنهاد دیجیاتو به شما این است که کارهایی که به خوبی انجام می دهید را روی کاغذ بنویسید. مثلا مهربانی کردن، خوب گوش دادن، مدیریت بحران و … نمونه هایی از مهارت های افراد هستند.
🔹صبحانه خود را صبح زود ميل كنيد.


🌷متولدين بهمن🌷
🔹ميزان انرژي امروز شما 57%
🔹ستاره شما درجه 107^ غرب (نپتون)
🔹از چیزهایی که حس بدی به شما می دهند دوری کنید
از دیدن اشیا یا رفتن به مکان هایی که شما را به یاد خاطرات بد گذشته می اندازند، اجتناب کنید. برای مثال لباس هایی که دیگر اندازه ی شما نیستند را در کمد نگه ندارید. به افراد بدی که پیرامون خود دارید یا شغلی که دیگر به آن علاقمند نیستید فکر کنید و در صورت امکان تغییرات لازم را بدهید.
🔹كنار غذايتان از لبنيات هم مصرف كنيد.

🌷متولدين اسفند 🌷
🔹ميزان انرژي شما 69%
🔹ستاره شما 51^ شمالی(اورانوس)
🔹استعداد یابی کنید ،هر کسی استعدادهایی دارد. ببینید چه کاری را بهتر از دیگر کارها انجام می دهید. با غرور به آن کار ادامه دهید. به دنبال آنچه که علاقه دارید بروید: هنر، نقاشی، نویسندگی، گویندگی و … می توانند مثال هایی از آن باشند.هر چه استعداد و هنر بیشتری داشته باشید با آدم های جدید و متنوع تری ارتباط پیدا می کنید.
اگر در زمینه ی علاقه ی خود کار کنید، هم از نظر روحی-جسمی به خود لطف کرده اید هم حس کارآمدی که به شما می دهد در بالا بردن اعتماد به نفس تان اثر می گذارد.
🔹براي آرامش اعصاب چند دقيقه اي كف پايتان را با آب سرد بشوئيد


تعداد بازید: 956     تاریخ ثبت: 1395/11/22

پیشنهاد ما به شما